Skip to content

KARIERA

W związku z rozwojem firmy pragniemy zachęcić Państwa do współpracy. W tym celu osoby z doświadczeniem zawodowym zainteresowane współpracą, prosimy o przesyłanie CV wraz z fotografiami swoich prac, które postanowiliście Państwo uwiecznić z tytułem „CV” bądź „praca”. Mile widziane wszelkie metamorfozy z cyklu przed i po zabiegu.

W przesłanych przez Państwa CV prosimy o umieszczenie klauzuli

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salon fryzjerski Agnes Style Agnieszka Wojdyła, ul. Podhalańska 2c, 34-700 Rabka Zdrój, dla potrzeb rekrutacji. Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.”

Liczymy na tworzenie profesjonalnego zespołu w rodzinnej atmosferze i być może z Twoją Osobą!

Kontakt agnesstyle@interia.pl

Jednocześnie informujemy Państwa, że zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) administratorem Państwa danych osobowych jest Salon fryzjerski Agnes Style Agnieszka Wojdyła, ul. Podhalańska 2c, 34-700 Rabka Zdrój, z administratorem można skontaktować się pod adresem email: agnesstyle@interia.pl, Państwa dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Agnes Style zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

 

agnes_style_logo_bzz