Skip to content

O NAS

„Oczy widzą, serce czuje,
ręce tworzą…”

~Agnieszka Wojdyła
Właściciel Salonu Agnes Style

Jesteśmy zespołem fryzjerów-stylistów, którzy połączyli pasję, profesjonalizm, wyobraźnię i artyzm. Łączymy tradycję z nowoczesnością, klasykę z awangardą, dojrzałość ze świeżością pałającą  w młodości, dobrą zabawę z zawodowością w najwyższym wykonaniu. Spełniamy Wasze marzenia wydobywając z każdego to co w nim najpiękniejsze. Pomagamy kobietom, mężczyznom i najmłodszym klientom fachowym doborem fryzury w stanowieniu pewności siebie. Z pewnością gdy Nas poznacie i zdecydujemy się na wspólne dbanie o włosy, zapewnimy im optymalną pielęgnację i pozostaniemy już razem.

W naszym Salonie Agnes Style to Wy jesteście najważniejsi, a My chcemy być dla Was autorytetem zasługującym na to, by Nas słuchać i darzyć zaufaniem w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów. Każdy z Was jest indywidualny, a my tworzymy miejsce, w którym każdy Klient będzie czuł się komfortowo. Pragniemy pokazać Wam, że włosy mogą być największą ozdobą i wydobywać z każdej osoby naturalne piękno.

Chcemy, by wizyta w Salonie Agnes Style stanowiła prawdziwy raj dla włosów, do którego za każdym razem z niecierpliwością będziecie chcieli wracać.
Pyszna kawa, relaksująca muzyka, myjnia z masażem ciała, profesjonalizm oraz przyjazna atmosfera powodują, iż nawet najbardziej wymagający Klient wychodzi zadowolony.

O NAS